Na sygnale: Dr Hans (141)

Na sygnale: Dr Hans (141)

6.2/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Krzysztof Kasior, Grzegorz Waller, Leszek Korusiewicz
W skrócie:Piotr i Martyna wybierają się na wakacje do pensjonatu pod Leśną Górą. Okazuje się, że na miejscu gości ekipa filmowa, która właśnie pracuje nad nową produkcją. Jeden z aktorów ma kłopoty z sercem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotr i Martyna wybierają się na długo oczekiwane wakacje. Niestety wyjazd na Seszele nie dochodzi do skutku i para zatrzymuje się w uroczym pensjonacie pod Leśną Górą. Okazuje się, że na miejscu gości także ekipa filmowa, która właśnie pracuje nad nową produkcją, a nieświadomi tego ratownicy wkroczą do akcji w trakcie kręcenia sceny reanimacji pacjenta. Zachwycony ich występem reżyser daje im angaż. Wkrótce wychodzi na jaw, że grający chorego aktor Rudolf Fejm naprawdę ma problemy z sercem. Nikt jednak nie wierzy Piotrowi i Martynie. Ratownicy muszą zmienić się w porywaczy, by mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także