Na ratunek 112 (12)

Na ratunek 112 (12)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Podczas zabawy w chowanego Adrian ukrywa się w starej zamrażarce. Nie może z niej wyjść. Gozdowscy i ich sąsiedzi jedzą potrawkę z grzybów. Jeden z biesiadujących zaczyna odczuwać bóle brzucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 13 kwietnia
za 4 dni
2:00 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Pod nieobecność mamy 11-letni Adrian wymyka się z domu, by pobawić się z kolegami w chowanego. Adrian chowa się w starej zamrażarce, która przewraca się w sposób uniemożliwiający chłopcu wyjście. Dzieci znajdują go po pół godzinie i dzwonią na 112. Gozdowscy i ich sąsiedzi jedzą wspólnie potrawkę z grzybów. Gdy niebawem jeden z biesiadujących zaczyna odczuwać silne bóle brzucha, dzwoni na pogotowie. Operatorka rozpoznaje zatrucie i wysyła karetkę. Gdy ratownicy przyjeżdżają na miejsce, większość uczestników obiadu jest już nieprzytomna.

Zobacz także