x

Na ratunek 112: Kłamstwo ma krótkie nogi (497)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Renata i Wojtek od kilku lat są w związku. Kobieta pochodzi z wielodzietnej rodziny i marzy o własnym potomstwie. Ma jednak problem z zajściem w ciążę. W końcu postanawia poszukać pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Renata i Wojtek od kilku lat są w związku. Kobieta pochodzi z wielodzietnej rodziny i marzy o własnym potomstwie. Ma jednak problem z zajściem w ciążę. W końcu postanawia poszukać pomocy w klinice leczenia płodności. Renata nie wie, że partner nie był z nią szczery - jakiś czas temu poddał się zabiegowi wazektomii i o niczym jej nie poinformował. Wojtek źle znosi życie w kłamstwie. Coraz częściej odczuwa uporczywy ból w klatce piersiowej. Pewnego dnia Renata znajduje partnera na kanapie. Mężczyzna uskarża się na bóle w klatce piersiowej i zawroty głowy. Kobieta dzwoni pod numer alarmowy 112.