Na krawędzi (9)

Na krawędzi

sezon 2 odc. 9

serial kryminalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Marek Bukowski, Maja Hirsch, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Niżyński godzi się na współpracę. Rozpoznaje na zdjęciu lekarza z portretu pamięciowego. Waxman czyta w gazecie artykuł na temat śledztwa. Media podają, że komisarz odmówił składania zeznań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Minęły dwa lata. Marta Sajno (Urszula Grabowska) wciąż prowadzi fundację i ośrodek La Liberta, w którym kobiety ciężko doświadczone przez los mogą znaleźć wsparcie i bezpieczne miejsce. Policjanci badają sprawę uprowadzonego kilkumiesięcznego dziecka. Śledczy trafiają na trop ludzi handlujących żywym towarem. Tomek Kamiński (Marek Bukowski) zostaje oskarżony o morderstwo informatora policyjnego. On sam twierdzi, że został wrobiony. Funkcjonariusz prowadził dochodzenie, które mogło doprowadzić go do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej. Z powodu aresztowania Tomka stanowisko szefa wydziału zajmuje inspektor Lena Korcz (Kamilla Baar). Andrzejowi (Przemysław Sadowski), Tomkowi i Tamarze (Maja Hirsch) z trudem przychodzi zaakceptowanie nowej osoby w ich grupie.

W tym odcinku

Tomek jedzie do Joli. Dzwoni do niego Kania. Policjant wraca do stolicy. Andrzej zleca badanie DNA z miejsca eksplozji. Stan Joasi gwałtownie się pogarsza. W nocy dziewczynę odwiedza pielęgniarka, którą zna jeszcze z czasów ciąży. Kobieta każe jej milczeć. Pokazuje jej film w telefonie, na którym została nagrana mała dziewczynka. Tamara zaprasza Krzysztofa na trening judo. Jednym chwytem obezwładnia mężczyznę i rozpoczyna przesłuchanie. Kiedy Krzysztof bierze prysznic, policjantka zakłada mu w telefonie GPS i robi odcisk jego kluczy. Niżyński zgadza się na współpracę. Rozpoznaje na zdjęciu lekarza z portretu pamięciowego. Tymczasem Waxman, wspólnik doktora, czyta w gazecie artykuł na temat śledztwa. Media podają, że komisarz odmówił składania zeznań i dochodzenie utknęło w martwym punkcie. Mężczyzna zostaje zatrzymany. Tamara przeszukuje mieszkanie Krzysztofa. Znajduje w nim fotografie Krystyny i Victora Landów oraz zdjęcie jego z Wandą Malarską. Policjantka czeka na niego w domu. Zamierza go aresztować. Krzysztof zdradza, że kobieta na zdjęciu to jego siostra. Protas jedzie z Ingą na umówione spotkanie. Pada strzał. Niebawem policjanci znajdują martwą żonę Krugera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także