Na krawędzi (6)

Na krawędzi

sezon 1 odc. 6

7.5/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Urszula Grabowska, Marek Bukowski, Mateusz Damięcki, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Marta zjawia się na miejscu wypadku Anki. Wszystko wskazuje na porwanie. Sajno nie ufa policji i odmawia pomocy w poszukiwaniach. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej prokurator Frydrych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marta Sajno (Urszula Grabowska) to samotnie wychowująca córkę Annę (Maria Niklińska) bizneswoman. Po wielu latach spędzonych w Kanadzie wraca do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Gdy była studentką została bowiem bardzo skrzywdzona. Teraz chce ukarać winnych i wymierzyć im sprawiedliwość. Marta kupuje popularne wydawnictwo dla kobiet. Jednocześnie prowadzi fundację La Liberta, zajmującą się pomocą ofiarom przemocy seksualnej. Po pracy tropi swoich dawnych prześladowców, próbując odkryć, kto stoi za przykrymi wydarzeniami sprzed lat.

W tym odcinku

Marta zjawia się na miejscu wypadku Anki. Auto jest puste. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została porwana. Sajno nie ufa policji i odmawia pomocy w poszukiwaniach. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej prokurator Frydrych. Tymczasem Mayer przewozi Ankę do domku na odludziu. Wkrótce zjawia się tam Marta. Wychodzi na jaw, że Protas pracuje zarówno dla Zawady, jak i Niemczyka. Na zlecenie tego drugiego miał zabić Sylwię. Postanawia jednak ją wypuścić. Ta obiecuje mu, że wyjedzie z miasta i nigdy nie wróci, ale łamie dane słowo i kontaktuje się z Martą. Chce zemścić się na byłym mężu. Niemczyk dostaje informację o zniknięciu Anki. Zdesperowany rozkazuje Protasowi, by jak najszybciej ją znalazł. Ten znajduje w mieszkaniu Mayera wskazówki dotyczące porwania. Tomek dowiaduje się, że ktoś z jego współpracowników kontaktował się z Martą. Podejrzewa Tamarę. Zdenerwowany brakiem lojalności podwładnej, proponuje jej przeniesienie do innego wydziału. Andrzej próbuje ratować koleżankę. Jest przekonany, że to nie ona dzwoniła do Sajno...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także