Na krawędzi 2 (1/13)

Na krawędzi 2 (1/13)

serial kryminalny Polska 2014   od 16 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Marek Bukowski, Maja Hirsch, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Tomasz, Andrzej i Tamara szukają uprowadzonego dziecka. Przed komendą na Tomka czeka Marta Sajno. Jest przerażona, ponieważ jej córka od dwóch tygodni nie pojawiła się w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 12 lipca
za 10 dni
1:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Minęły dwa lata. Marta Sajno (Urszula Grabowska) wciąż prowadzi fundację i ośrodek La Liberta, w którym kobiety ciężko doświadczone przez los mogą znaleźć wsparcie i bezpieczne miejsce. Policjanci badają sprawę uprowadzonego kilkumiesięcznego dziecka. Śledczy trafiają na trop ludzi handlujących żywym towarem. Tomek Kamiński (Marek Bukowski) zostaje oskarżony o morderstwo informatora policyjnego. On sam twierdzi, że został wrobiony. Funkcjonariusz prowadził dochodzenie, które mogło doprowadzić go do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej. Z powodu aresztowania Tomka stanowisko szefa wydziału zajmuje inspektor Lena Korcz (Kamilla Baar). Andrzejowi (Przemysław Sadowski), Tomkowi i Tamarze (Maja Hirsch) z trudem przychodzi zaakceptowanie nowej osoby w ich grupie.

W tym odcinku

Tomasz, Andrzej i Tamara szukają uprowadzonego sześciomiesięcznego dziecka. Przed komendą na Tomka czeka Marta Sajno. Jest przerażona, ponieważ jej córka od dwóch tygodni nie pojawiła się w domu. Tymczasem Anka postanawia na własną rękę odszukać biologicznego ojca. Dziewczyna spotyka się w modnym klubie z informatorem, który przekazuje jej teczkę. Tomek prosi Tamarę o pomoc w odnalezieniu córki Sajno. Policjantka szybko ustala tożsamość człowieka, z którym widziała się Anka, oraz miejsce spotkania. Tomek jedzie do klubu. Zostaje tam zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Anka powoduje wypadek samochodowy i trafia do szpitala. Tymczasem Andrzej poznaje nową szefową Wydziału Techniki Operacyjnej - Lenę Korcz (Kamilla Baar), która przejmuje sprawę uprowadzonego dziecka. Cichy pilnuje Anki w domu. Dziewczyna jest na głodzie narkotykowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także