Na dobre i na złe: Zagadka z przeszłości (421)

Na dobre i na złe

odc. 421: Zagadka z przeszłości

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Zosia i Piotr zajmują się malarka, która po zabiegu zaczyna gorączkować. Dr Maciejewski zostaje oskarżony o nielegalną aborcję. Marcin prosi Izę, aby zeznawała na rozprawie ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zosia i Piotr zajmują się uliczną portrecistką, Olą. Malarka po prostym zabiegu chirurgicznym zaczyna gorączkować. Agata podejrzewa, że pacjentka cierpi na gruźlicę, Zosia zaś sądzi, że wysoka temperatura to wynik powikłań pooperacyjnych. Jednak Gawryło żadnych z tych sugestii nie przyjmuje do wiadomości. Lekarz angażuje się w prowadzenie kursu dla młodych chirurgów. By się do niego przygotować, wykorzystuje Wiki i Agatę. Po jego wykładzie do szpitala w Leśnej Górze napływa wiele podań o pracę. Narzeczony Izy dowiaduje się, że była w ciąży. Dziewczyna tłumaczy, że nie jest to jego dziecko. Doktor Maciejewski zostaje oskarżony o przeprowadzenie nielegalnej aborcji. Marcin prosi ją, aby zeznawała na rozprawie ojca i opowiedziała, jak do tego doszło.

Występują (pokaż wszystkich)

x