Na dobre i na złe: Z jasnego nieba (785)

Na dobre i na złe

odc. 785: Z jasnego nieba

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Michał dowiaduje się, że Hania miała wypadek. Ciężko ranna i nieprzytomna trafiła do małego szpitala w Branowie. Okazuje się, że ma uszkodzoną tętnicę szyjną i krwiak, który może zagrażać jej życiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 11 grudnia
za 12 dni
20:35 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 12 grudnia
za 13 dni
2:30 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Michał dowiaduje się, że Hania miała poważny wypadek. Ciężko ranna i nieprzytomna trafiła do małego szpitala w Branowie, gdzie brakuje specjalistów i nowoczesnego sprzętu. Okazuje się, że ma uszkodzoną tętnicę szyjną i krwiak, który może zagrażać jej życiu. Wilczewski błaga doktora Grzegorza Wałcza (Kamil Szklany), by operował ją, nie czekając na przyjazd chirurga naczyniowego. Szczepan wchodzi w konflikt z Maksem. Niebawem dowiaduje się od nowego ratownika Zbyszka (Michał Białecki) o dramatycznych okolicznościach śmierci brata Begera. Pewny siebie kardiolog był wtedy w szoku i nawet nie próbował go reanimować. Gdy lekarz znów zaczyna z niego kpić, Lipski ostro mu się odcina. Próbuje też ostrzec Agatę, która spotyka się z Maksem. Mówi, że nie wie wszystkiego o swoim nowym chłopaku. Doktor Bart wraca do pracy w Leśnej Górze. Do szpitala trafiają dwie osoby porażone piorunem. Ponownie zjawia się tu też Kaja, młoda matka, u której doszło do zakażenia rany po cesarskim cięciu. Alinę nadal niepokoją częste spotkania Matyldy z Niną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także