Na dobre i na złe: T jak tato (712)

Na dobre i na złe

odc. 712: T jak tato

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Falkowicz po powrocie z urlopu zwołuje zebranie całego personelu dotyczące zmian organizacyjnych w placówce. Tymczasem Matylda podczas treningu w stadninie spada z konia i doznaje urazu ręki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Falkowicz po powrocie z urlopu zwołuje zebranie całego personelu dotyczące zmian organizacyjnych w placówce. Tymczasem Matylda podczas treningu spada z konia i doznaje urazu ręki. Dziewczynka zostaje pacjentką Michała oraz doktora Konicy. Do Leśnej Góry trafia także ojciec jednej z jej koleżanek, który również miał w stadninie wypadek i musi przejść operację nogi. Doktor Wilczewski wyznaje Kasi, że nadal ją kocha i zamierza o nią walczyć. W szpitalu zjawia się Barbara Wilczewska, która oznajmia nagle synowi, że rzuciła pracę i nie zamierza wracać do Szczecina...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także