Na dobre i na złe: Solidarność matek (673)

Na dobre i na złe

odc. 673: Solidarność matek

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Marcin Bortkiewicz
W skrócie:Oliwia nadal jest w szpitalu w Leśnej Górze. Wiktoria nie zamierza wybaczyć Adamowi miłosnej przygody, która zakończyła się ciążą. Lena wyznaje Witkowi, że zgodziła się zostać żoną Staszka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Oliwia nadal jest po operacji w szpitalu w Leśnej Górze. Wiktoria nie zamierza wybaczyć Adamowi miłosnej przygody, która zakończyła się nieplanowaną ciążą. Lena wyznaje Witkowi, że zgodziła się zostać żoną Staszka. Doktor Latoszek próbuje pomóc nowej pacjentce - więźniarce Halszce, która przebywa w zakładzie karnym razem z 3-letnim synkiem. Pacjentka skarży się na silny ból brzucha, dlatego lekarz zabiera oboje na obserwację do szpitala. Tymczasem Julka i Bart zajmują się Maciejem, himalaistą, który został sparaliżowany przez guz mózgu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także