Na dobre i na złe: Skarga (596)

Na dobre i na złe

odc. 596: Skarga

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Ilona Ostrowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Falkowicz rozpoczyna pracę jako negocjator medyczny. Wkrótce w Leśnej Górze zjawia się prawniczka Katarzyna Smuda. Namawia ona profesora, by złożył pozew przeciwko szpitalowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Falkowicz rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze jako negocjator medyczny. W Leśnej Górze zjawia się prawniczka Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska), która namawia profesora, by złożył pozew przeciwko szpitalowi. Po operacji u Falkowicza wdała się infekcja, której lekarz o mało nie przepłacił życiem. Smuda nawiązuje też kontakt z jedną z pacjentek doktora Zapały, Sylwią (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Kobieta chce oskarżyć Przemka o postawienie złej diagnozy. Okazuje się bowiem, że wcale nie jest chora na raka. Do Leśnej Góry przyjeżdża też kobieta, która próbuje zmusić doktora Stanisławskiego (Marek Ślosarski) do wypłaty odszkodowania. Twierdzi, że młody lekarz popełnił błąd i teraz musi za to zapłacić. Z kolei Radwan kolejny raz angażuje się w pomoc swojej przyjaciółce, Justynie (Karolina Porcari).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także