Na dobre i na złe: Punkt spadania (653)

Na dobre i na złe

odc. 653: Punkt spadania

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Po śmierci Hany Gawryło wpada w depresję. Doprowadza do wypadku. Tretter i Kasia próbują pomóc bezdomnej Marii. Wiktoria ma problemy w klinice w Otwocku. Jej nieznoszący krytyki szef popełnia błąd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Po śmierci Hany Gawryło wpada w depresję. Przemek niepokoi się o siostrzeńca, gdyż szwagier wciąż nie pojechał do Izraela po syna. Piotr, wzburzony po rozmowie z Zapałą, traci kontrolę nad pojazdem i doprowadza do wypadku. Auto lekarza zderza się z samochodem, w którym jedzie kobieta w zaawansowanej ciąży, Alina, która od razu trafia do szpitala. Pacjentką Leśnej Góry zostaje Maria - bezdomna kobieta, której próbują pomóc Tretter i Kasia. Ola stara się pogodzić z faktem, że kolejny raz zostanie samotną matką. Wiktoria ma spore problemy w klinice w Otwocku. Szef lekarki, profesor Biorg, nie znosi krytyki, a doktor Consalida zauważa, że chirurg oceniając stan pacjenta po przeszczepie popełnił błąd. Mówi o tym przełożonemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także