Na dobre i na złe: Prawo do błędu (458)

Na dobre i na złe

odc. 458: Prawo do błędu

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Lena razem z Zosią, która wróciła z Australii, idzie do sklepu z sukniami ślubnymi. Chwali małżeństwo Burskich, nie zauważa, że Zosia ma w oczach łzy. Sambor składa w pracy wymówienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Lena liczy na to, że Witek niebawem poprosi ją o rękę. Razem z Zosią, która właśnie wróciła z Australii, idzie do sklepu z sukniami ślubnymi. Chwali małżeństwo Burskich, nie zauważa, że w czasie rozmowy Zosia ma w oczach łzy. Sambor składa w pracy wymówienie. Chce zniknąć na pewien czas. Van Graafowie proponują lekarzowi inne rozwiązanie jego problemów. Michał ratuje małe dziecko, które ktoś zostawił bez opieki w rozgrzanym aucie. Wiki nie może się pogodzić z tym, że Blanka domaga się od niej, by była dla niej jak matka. Piotr uświadamia koleżance, że dostała szansę, o której on może jedynie marzyć. Do szpitala trafia młoda dziewczyna Pika, która wdała się w bijatykę z powodu chłopaka. Hana odkrywa, że pacjentka próbowała wywołać poronienie, gdyż ojciec dziecka nie zamierzał jej pomóc. Chce przekonać chłopaka, by wsparł młodą matkę. Gdy rozmówca staje się agresywny, z pomocą lekarce przychodzi Sambor.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także