x
Na dobre i na złe: Pełne zaufanie (910)

Na dobre i na złe

odc. 910: Pełne zaufanie

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Mateusz Damięcki
Reżyseria:Jarosław Marszewski
W skrócie:Blanka wraca do szpitala po podróży poślubnej. Olena udaje się do kliniki na kontrolne badania. Kiedy Hania kończy swój dyżur, prosi koleżankę, by zawiozła ją do domu. Dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Blanka po podróży poślubnej wraca do szpitala, gdzie zostaje radośnie przywitana przez większość swoich współpracowników. Po urlopie pierwszą pacjentką lekarki i Radwana jest kobieta, która podejrzewa, że jest w ciąży. Nie jest jednak świadoma tego, że jej mąż nie może mieć dzieci. Borys zauważa, że Hania ponownie spóźniła się do pracy. Pacjent, którego Sikorka niedawno operowała, czuje się coraz gorzej. Chory przechodzi badania. Okazuje się, że lekarka podczas zabiegu zostawiła w nodze mężczyzny gazik. Olena udaje się do szpitala na kontrolne USG. Prosi Hanię, by po skończonym dyżurze zawiozła ją do domu. Dochodzi do wypadku...

Występują (pokaż wszystkich)