Na dobre i na złe: Operacja, której nie było (547)

Na dobre i na złe

odc. 547: Operacja, której nie było

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:W szpitalu pojawia się Kocul, dawny znajomy Krajewskiego. Gangster zmusza lekarza do przeprowadzenia operacji. Agata namawia Trettera na tomografię. Wyniki są bardzo złe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

W Leśnej Górze pojawia się Kocul (Hubert Zduniak), dawny znajomy doktora Krajewskiego. Towarzyszy mu ciężko ranny kolega (Artur Gwiazda). Gangster szantażuje Adama ujawnieniem jego kryminalnej przeszłości i próbuje zmusić do przeprowadzenia nielegalnej operacji. Falkowicz, by chronić brata przed odpowiedzialnością karną, sam podejmuje się wykonania zabiegu. W tym czasie Kinga znajduje testament męża. Dowiaduje się, że profesor cały majątek zapisał Krajewskiemu. Agata zauważa, że Tretter ma problemy z koordynacją i namawia dyrektora na tomografię. Wyniki są tak złe, że musi skonsultować je z neurologiem. Przemek uczestniczy w spotkaniu Oli z położną ze szkoły rodzenia, później zabiera dziewczynę na pierwszą oficjalną randkę. W tym czasie media podają informację o krwawych walkach w Afryce. Konflikt objął tereny, gdzie z misją udali się Zuza i Witek. Nikt nie ma żadnych wiadomości na temat losów lekarzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także