Na dobre i na złe: Niepokonany (772)

Na dobre i na złe

odc. 772: Niepokonany

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Marcin odnajduje Darię Zubrzycką. Prosi ją o pomoc w udowodnieniu swojej niewinności. Mimo odmownej decyzji komisji bioetycznej Bart operuje Kosę. Konica zawiesza chirurga w obowiązkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Marcin jest zdeterminowany, by udowodnić swoją niewinność. Udaje mu się odnaleźć Darię Zubrzycką. Prosi ją o pomoc. Przekonuje, że jej także grozi niebezpieczeństwo, ponieważ za dużo wie o sprawach męża. Dominika nagle traci wzrok. Bart próbuje ją uspokoić. Planuje dodatkowe badania i zamierza zmienić jej leki. Profesor próbuje też pomóc Kazi. Dziewczyna wciąż zmaga się z atakami silnego bólu, które uniemożliwiają jej pracę i normalne funkcjonowanie. Artur przekonuje, że dobiorą odpowiednie środki i poradzą sobie bez opiatów. Sam jednak ma poważne kłopoty. Komisja bioetyczna nie zgadza się na pobranie komórek glejowych u Kosy. Bart jest przekonany, że to wina Begera, który mści się na nim za śmierć brata. Nie zamierza podporządkowywać się tej decyzji i przeprowadza ryzykowną operację. W efekcie w szpitalu zjawia się policja. Rozzłoszczony Konica zawiesza chirurga w obowiązkach. Zarzuca mu, że narażał życie pacjenta. Na SOR zgłasza się pacjentka, która niespodziewanie straciła słuch.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także