Na dobre i na złe: Nie jesteśmy bogami (757)

Na dobre i na złe

odc. 757: Nie jesteśmy bogami

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Stan Dominiki się pogarsza. Prokurator Grec grozi Bartowi, że oskarży go o błąd w sztuce lekarskiej. Ratownicy przywożą mężczyznę, który złamał rękę. Wilczewska podejrzewa u niego nowotwór kości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Stan Dominiki ciągle się pogarsza. Bart robi wszystko, by ją ratować. Zdesperowany prokurator Grec grozi, że złoży pozew i oskarży go o błąd w sztuce lekarskiej. Niebawem pacjentka ku przerażeniu Marcina i Julki zaczyna się dusić. Bart obawia się najgorszego. Stawia diagnozę, która dla młodej pacjentki może być wyrokiem. Ratownicy przywożą do szpitala starszego pana, Emila, który upadł na ulicy i złamał rękę. Doktor Wilczewska podejrzewa, że pacjent może cierpieć na nowotwór kości i od razu planuje operację. Borys obawia się jednak, że Barbara nie jest w dobrej formie. Jest przekonany, że nie powinna pracować już jako chirurg. Mówi o tym Jakubowi i Michałowi. Syn postanawia asystować jej podczas zabiegu. Gdy lekarka popełnia błąd, sama zdaje sobie sprawę, że powinna pomyśleć o zakończeniu kariery. Kasia przypuszcza, że może być w ciąży. Mówi Andrzejowi, że musi zrobić test. Falkowicz nie ukrywa swojej radości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także