x
Na dobre i na złe: Niczego nie żałuję (889)

Na dobre i na złe

odc. 889: Niczego nie żałuję

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tatiana Mielnikova, Mateusz Janicki
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Radwan zeznaje w sprawie śmierci bandyty, który uprowadził jego syna. Sara ponownie odwiedza Falkowicza w domu. Wdaje się w kłótnię z Matyldą. Olena przywozi do szpitala kolejne dzieci z Ukrainy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Radwan zeznaje w sądzie w sprawie śmierci bandyty, który uprowadził jego syna. Zostaje sprowokowany przez prokuratora. Podczas kolejnej rozprawy wspierają go Agata z Tretterem i Blanka. Po przeżytej traumie Kuba dalej nie mówi. Psycholog nie wie, czy chłopiec zacznie komunikować się z otoczeniem. Załamany Krzysztof oskarża Asię o to, że nie zerwała znajomości z Jackiem, choć przed nim ostrzegał. Michał wita Olenę, gdy ta przywozi do szpitala kolejne dzieci z Ukrainy. Gdy oboje zostają sami, lekarka wyznaje, że nie potrafi zapomnieć o koszmarze wojny. Sara ponownie odwiedza Falkowicza w domu. Wdaje się z Matyldą w kłótnię. Dziewczyna zamierza pozbyć się jej z życia ojca. W swoją intrygę angażuje Jadzię. Tymczasem pacjentem profesora zostaje cierpiący na niewydolność nerek Tomek, którego wychowuje samotna matka, Justyna. Chłopca czeka przeszczep. Narząd ma zostać pobrany od ojca nastolatka, hazardzisty Witolda, który ma na koncie wyrok za defraudację. W trakcie pierwszego spotkania mężczyzna okłamuje syna, że jako żołnierz brał udział w tajnych misjach i dlatego nie kontaktował się z rodziną.

Występują (pokaż wszystkich)