Na dobre i na złe: Misjonarz (466)

Na dobre i na złe

odc. 466: Misjonarz

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Zosia zastanawia się nad przeprowadzką do Berlina. Do szpitala trafia żołnierz po powrocie z Afganistanu. Lekarze sugerują opiekę psychiatryczną - Agata wykrywa u niego chorobę tropikalną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zosia zastanawia się nad przeprowadzką do Berlina i zamieszkaniem z Kubą. Do szpitala w Leśnej Górze trafia żołnierz Rafał, który wrócił z Afganistanu. Lekarze uważają, że wymaga on opieki psychiatrycznej. Tymczasem Agata wykrywa u niego tropikalną chorobę. Odrzucona przez Rafała Iwona chce walczyć o zdrowie ukochanego. Lena i Latoszek wyprowadzają się z hotelu dla rezydentów. Gdy lekarz wraca po pracy do domu, słyszy... płacz noworodka. Wiki denerwuje się wyjazdem Blanki. Lewiccy organizują w hotelu spóźnioną imprezę poślubną. Agata odkrywa, że mąż chowa jej pigułki antykoncepcyjne. Staje się to powodem ostrej kłótni między Wiki a Pawłem. Przemek staje w obronie dziewczyny i wdaje się z Lewickim w bójkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także