Na dobre i na złe: Konfrontacja (377)

Na dobre i na złe

odc. 377: Konfrontacja

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Wojtek domaga się widzenia z córką nim zdecyduje się na zostanie dawcą. Do szpitala trafiają z wypadku dwaj mężczyźni. Kierowca umiera,a lżej ranny pasażer bierze lekarzy na zakładników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Tomek przygotowuje się do wyjazdu do Anglii. Wojtek domaga się widzenia z córką. Chce poznać dziewczynkę, nim zdecyduje się na zostanie dawcą. Tymczasem stan Blanki pogarsza się, jej wątroba przestała działać. Do szpitala trafiają z wypadku samochodowego dwaj mężczyźni. Kierowca umiera na stole operacyjnym. Lekarze odkrywają na jego ciele ranę postrzałową. Lżej ranny pasażer nie chce zdradzić szczegółów zdarzenia policji. Dorota odkrywa, że strzał padł z bliska. Jest zdania, że Sambor wie więcej niż się do tego przyznaje i chroni mężczyznę. Pacjent, który podsłuchuje tę rozmowę, bierze ich na zakładników. Zosia, widząc, co się dzieje, odważnie stawia czoła napastnikowi i uwalnia kolegów. Mężczyzna ucieka. Kuba nie pochwala jej czynu. Według niego niepotrzebnie ryzykowała.

Występują (pokaż wszystkich)

x