x
Na dobre i na złe: Gorzkie cukierki (788)

Na dobre i na złe

odc. 788: Gorzkie cukierki

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Bart przyjeżdża z Tymkiem i Krzesimirem na SOR. Ich zdrowiu nic nie zagraża, ale muszą zostać na obserwacji. Kasia, która jest w zaawansowanej ciąży, zaczyna krwawić. Alina zabiera ją do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Bart przyjeżdża z Tymkiem i Krzesimirem na SOR. Okazuje się, że ich zdrowiu nic nie zagraża, muszą jednak zostać w szpitalu na obserwacji. Wściekły Artur donosi o wszystkim Michałowi. Mówi, że chłopcy znaleźli narkotyki w jego domu. Twierdzi też, że Matylda na pewno coś ukrywa. Kasia, która jest w zaawansowanej ciąży, nagle zaczyna krwawić. Alina próbuje uspokoić siostrę i zabiera ją do szpitala. Dziecka spodziewa się także Gabriela, która także trafia do Leśnej Góry. Wykryto u niej groźnego wirusa. Chorą zajmują się Radwan i Homolka. Na SOR-rze zjawia się także dwójka pasjonatów historii, rannych podczas rycerskiego pojedynku.

Występują (pokaż wszystkich)