x
Na dobre i na złe: Dymisja (462)

Na dobre i na złe

odc. 462: Dymisja

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
W skrócie:Sambor jest zazdrosny o relacje Krzysia z Van Graafami. Wiki w tajemnicy przed Blanką wysyła jej zgłoszenie do szkoły plastycznej. Zosia unika Piotra. Oboje zostają uwięzieni w windzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Sambor jest zazdrosny o relacje Krzysia z Van Graafami. Boi się, że syn o nim zapomni. Wiki w tajemnicy przed Blanką wysyła jej zgłoszenie do szkoły plastycznej z internatem. Dziewczyna pozytywnie przechodzi rekrutację, jednak ma żal do matki, że ta chce się jej pozbyć. Pawica zajmuje się pacjentem Agaty, panem Kulebiakiem. Lekarka uważa, że kolega podważa jej autorytet. Gdy diagnozuje Kulebiaka odkrywa, że Pawica nie zauważył, że mężczyzna cierpi na żółtaczkę. Pisklak, inny pacjent Agaty, wykorzystuje moment nieuwagi Pawicy i korzystając z jego hasła, włamuje się do szpitalnej bazy danych. Po serii wpadek Adam rezygnuje z funkcji dyrektora. Zosia jak tylko może unika Piotra w pracy. Mimo to oboje zostają uwięzieni w windzie, gdzie wspólnie ratują życie pacjentowi. Po tym wydarzeniu ich relacje się poprawiają.

Występują (pokaż wszystkich)