x
Na dobre i na złe: Czuwanie (552)

Na dobre i na złe

odc. 552: Czuwanie

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Konica operuje sąsiadkę Klaudii. Była kochanka Adama twierdzi, że to on jest ojcem jej dziecka. Falkowicz chce zapłacić Wawrzyniakowi za milczenie. W laboratorium dochodzi do eksplozji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Beata przechodzi operację usunięcia jelita. Po zabiegu pojawiają się komplikacje - antybiotyki nie działają, a stan pacjentki pogarsza się z każdą chwilą. W Leśnej Górze leczy się też Teresa, sąsiadka Klaudii. Kobietę operuje Konica. Po zabiegu Rafał zaprasza stażystkę do klubu. Dziewczyna z radością przyjmuje jego propozycję. W szpitalu zjawia się była kochanka Adama. Dziewczyna wyznaje Wiktorii, że Krajewski jest ojcem jej dziecka. Consalida ignoruje starania młodego chirurga i staje do konkursu na ordynatora w Gorzowie Wielkopolskim. Wkrótce dowiaduje się o tym Sambor. Ma pretensje do koleżanki, że nic mu nie powiedziała. Wawrzyniak spotyka się z Falkowiczem i oznajmia, że wie, jak profesor oszukał kupców ze Szwajcarii, którym sprzedał patent na nowy lek. Andrzej, by utrzymać sprawę w tajemnicy, chce zapłacić chemikowi za jego milczenie. Obaj mężczyźni szybko jednak zaczynają się kłócić. Po chwili w laboratorium dochodzi do eksplozji.

Występują (pokaż wszystkich)