Na dobre i na złe: Czas decyzji (758)

Na dobre i na złe

odc. 758: Czas decyzji

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Hania przy wsparciu Kasi wciąż walczy o to, by Lina mogła zostać w Polsce i kontynuować leczenie. Szczepan wpada na pomysł, który mógłby uchronić pacjentkę przed deportacją. Szuka dla niej męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Hania przy wsparciu Kasi wciąż walczy o to, by Lina mogła zostać w Polsce i kontynuować leczenie. Szczepan wpada na pomysł, który mógłby uchronić pacjentkę przed deportacją. Szuka dla niej kandydata na męża. Początkowo zgłasza się pielęgniarz Robert, który cierpi na raka płuc i nie chce spędzić ostatnich miesięcy życia samotnie. Gdy mężczyzna się wycofuje, Szczepan sam postanawia ożenić się z Liną. Mimo sprzeciwu Hani i ryzyka, jakie ponosi, prosi młodą Libankę o rękę. Dziewczyna przyjmuje jego oświadczyny. Barbara nabiera podejrzeń w stosunku do swojej nowej przyjaciółki. Gdy odkrywa, co jest powodem konfliktu Hani i jej matki, oburzona wyrzuca Lucynę z domu. Do szpitala trafiają spadochroniarze, ojciec i syn. Obaj ulegli wypadkowi podczas lądowania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także