Mocne kino nocne: Oficer: Napad (11/13)

Mocne kino nocne: Oficer: Napad (11/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Malwina robi aluzje do Topora i Cypy. Brat domyśla się, że wie to od Kruszona. Ryś mówi Toporowi, że Grand jest winny śmierci Patryka. Bank zostaje otoczony przez policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Aldona i Ryś mają za złe Kruszonowi, że wyjawił Malwinie, kim jest i dlaczego chce zbliżyć się do jej brata. Tomek jest jednak pewien, że ukochana go nie wyda. Tymczasem ona przy Jacku robi aluzje do gangsterskiej działalności Topora i Cypy oraz wspomina o tajemniczym Grandzie. Brat domyśla się, że to od Kruszona ma te informacje. Ryś, nie chcąc dłużej ryzykować życia Kruszona, zdradza Toporowi, że to Grand jest odpowiedzialny za śmierć Patryka. Mafioso zleca Cypie zamordowanie winowajcy. Niestety, jego człowiek przegrywa w starciu z byłym żołnierzem legii cudzoziemskiej. Grand i jego kompani torturują Tomka, usiłując wydobyć od niego kody dostępu do bankowych serwerów. Skatowany funkcjonariusz w końcu zgadza się jechać z nimi do banku. Malwina przypuszcza, że Jacek mógł przyśpieszyć rozpoczęcie akcji. Mówi o tym policjantom. Bank, do którego wkroczyli bandyci, zostaje otoczony przez specjalne jednostki policji i wojska. Na miejscu są również Ryś, Aldona i Malwina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także