Miodowe lata: List miłosny (44)

Miodowe lata: List miłosny (44)

serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Ewa Telega, Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Alina chce kupić mężowi na urodziny coś wyjątkowego. Karol znajduje miłosny list, napisany, jak sądzi, do jego żony. Wizyta u grafologa przynosi zaskakującą odpowiedź.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Zbliżają się imieniny Karola. Alina postanawia kupić mu coś wyjątkowego. Tymczasem Krawczyk znajduje miłosny list. Jest przekonany, że został on napisany do jego żony. Kiedy Alina zaczyna wychodzić z domu popołudniami i nie mówi, dokąd idzie, Karol zaczyna się niepokoić. Tadek twierdzi, że charakter pisma w liście jest mu znajomy, ale nie potrafi powiedzieć, kto jest jego autorem. Wizyta u grafologa przynosi zaskakującą odpowiedź.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także