Miodowe lata: Karol "Bombowiec" Krawczyk (56)

Miodowe lata: Karol "Bombowiec" Krawczyk (56)

7.0/10
serial komediowy Polska 1998-2001   od 7 lat
Występują:Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:W sali bilardowej dochodzi do awantury. W jej wyniku Tadek, w imieniu Karola, wyzywa na pojedynek bokserski potężnego osobnika o pseudonimie Myszka. Karol wpada w panikę i zamierza uciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

W sali bilardowej dochodzi do awantury. W jej wyniku Tadek, w imieniu Karola, wyzywa na pojedynek bokserski potężnego osobnika o pseudonimie Myszka. Wieść o tym rozchodzi się po całej zajezdni i kanałach. Współpracownicy Krawczyka i Norka robią zakłady. Tymczasem kiedy Karol dowiaduje się, kim jest jego przeciwnik, wpada w panikę i zamierza uciec. Wtedy Tadek wpada na wspaniały jego zdaniem pomysł...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także