Malanowski i partnerzy: Czerwona walizka (789)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Do biura Malanowskiego zgłasza się Iga Przeworska, zaniepokojona zniknięciem siostry. Zdaniem kobiety mogło coś jej się stać. Podejrzewa, że ze sprawą może być związany mąż jej krewnej, Paweł. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 10 listopada za 12 dni |
8:30 | Polsat (z napisami) |
Opis
Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Do biura Malanowskiego zgłasza się Iga Przeworska, zaniepokojona zniknięciem swojej siostry. Wioletta Krasowska nigdy nie znikała bez wieści. Zdaniem Igi mogło coś jej się stać. Podejrzewa, że ze sprawą może być związany mąż Wioli, Paweł, który był zazdrosny o relacje obu sióstr. Ania i Marek przeszukują mieszkanie zaginionej. Znajdują walizkę z frywolnymi ciuszkami oraz książeczką zdrowia i kartą ciąży.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Honor wojownika (719) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 6:00
- Malanowski i partnerzy: Zabójcza zazdrość (720) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 6:30
- Malanowski i partnerzy: Ostatnia misja (721) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 7:00
- Malanowski i partnerzy: Tajemnica samobójstwa (722) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 7:30
- Malanowski i partnerzy: Wykorzystana i porzucona (777) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 8:30
- Malanowski i partnerzy: Zły nauczyciel (778) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 29 października 9:00
- Malanowski i partnerzy: Zlecenie zza grobu (723) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 30 października 6:00
- Malanowski i partnerzy: Miłosna pułapka (724) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 30 października 6:30
- Malanowski i partnerzy: Fatalne kłamstwo (725) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 30 października 7:00
- Malanowski i partnerzy: Zły ojciec (726) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 30 października 7:30
