Malanowski i partnerzy: Uciekinier (312)

Malanowski i partnerzy: Uciekinier (312)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marta i Marek potrącają samochodem jakiegoś mężczyznę, który jednak znika bez śladu. Detektywi znajdują jego marynarkę. Jadą do jego mieszkania i znajdują ślady włamania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Marta i Marek wracają samochodem z Warszawy. Nagle na drodze pojawia się mężczyzna. Marek nie zdąża na czas zareagować i potrąca go. Detektywi próbują mu pomóc, ale nigdzie nie mogą go znaleźć. Wkrótce znajdują w lesie marynarkę, którą nosił mężczyzna. Dzięki danym na metce trafiają do zakładu krawieckiego. Jego właściciel pomaga im ustalić tożsamość uciekiniera. To Mirosław Stasik, syn znanego warszawskiego cukiernika. Marek i Marta jadą do jego mieszkania. Na miejscu znajdują ślady włamania. Ciągle jednak nie ma śladu po Mirosławie. Detektywi podejrzewają, że ktoś czyha na życie mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także