Malanowski i partnerzy: Tragiczne konsekwencje (684)

Malanowski i partnerzy: Tragiczne konsekwencje (684)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Izabela Bednarek prosi śledczych o znalezienie jej siostry Katarzyny Danielewicz. Kobieta została uprowadzona z ich wspólnego mieszkania. Głównym podejrzanym w sprawie jest mąż zaginionej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Izabela Bednarek prosi śledczych o znalezienie jej siostry Katarzyny Danielewicz. Kobieta została uprowadzona z ich wspólnego mieszkania. Głównym podejrzanym w sprawie jest mąż zaginionej, który maltretował kobietę, dlatego ta postanowiła schronić się u krewnej. Niebawem śledczy znajdują dowody wskazujące na to, że ofiarą porwania miała być sama klientka, a nie jej siostra. Na dodatek policja znajduje ciało mężczyzny - prawdopodobnie to zwłoki Franciszka, męża zaginionej Katarzyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także