Malanowski i partnerzy: Tajemnicza klepsydra (401)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Dorota wyznaje detektywom, że ktoś ją prześladuje. Zaczęło się od głuchych telefonów, teraz zniszczono jej kwiaciarnię. Dorota jest w 8. miesiącu ciąży i boi się o zdrowie swoje i dziecka. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.
W tym odcinku
Dorota Luboń prosi detektywów o pomoc. Wyznaje im, że ktoś ją prześladuje. Zaczęło się od głuchych telefonów, teraz zniszczono jej kwiaciarnię. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży i boi się o zdrowie swoje i dziecka. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Niebawem odkrywają, że ich klientka jest skłócona z synem sąsiadów, młodym muzykiem rockowym, który urządza w garażu próby swojego zespołu. Malanowski zaczyna jednak podejrzewać, że to Robert, były chłopak Doroty, ją nęka. Sądzi, że mężczyzna, oferując pomoc w schwytaniu stręczyciela, chce odzyskać jej zaufanie i do niej wrócić. Tymczasem Dorota otrzymuje makabryczną przesyłkę.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Sekret matki (662) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Gwiazda w opałach (663) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Główny podejrzany (664) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Troskliwy ojciec (665) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 7:30
- Malanowski i partnerzy: Zbuntowany bez powodu (98) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 8:30
- Malanowski i partnerzy: Wykorzystany gwałciciel (99) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 9:00
- Malanowski i partnerzy: Stan zagrożenia (666) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Sprawa Samuela (667) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Modliszka (668) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Piekielna tajemnica (669) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 7:30
