Malanowski i partnerzy: Tajemniczy gwałt (503)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Anita prosi o pomoc w oczyszczeniu z zarzutów męża oskarżanego o gwałt. Malanowski odkrywa, że alibi męża klientki jest nieprawdziwe. Coraz więcej wskazuje na jego winę... |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 1 lipca za 13 dni |
21:00 | Polsat Film 2 (z napisami) |
Opis
Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi kolejne trudne zagadki, niezwykłe wyzwania i mroczne tajemnice, które kryją proszący ich o pomoc klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Anita Bosacka prosi detektywów o pomoc w oczyszczeniu z zarzutów męża oskarżanego o gwałt. Tomek jedzie z Anitą do piekarni, którą klientka prowadzi wspólnie z mężem. Mężczyzna podający się za chłopaka ofiary gwałtu demoluje pomieszczenia i grozi Bosackim. Tymczasem Malanowski odkrywa, że alibi męża klientki jest nieprawdziwe. Coraz więcej wskazuje na jego winę. Wkrótce jednak Tomek jest świadkiem ataku zboczeńca na mieszkankę osiedla, na którym mieszka również zgwałcona dziewczyna.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek Krupski -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Pizza specjalna (465) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 czerwca 20:00
- Malanowski i partnerzy: Kopiąc głęboko (466) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 czerwca 20:30
- Malanowski i partnerzy: Cena kłamstwa (467) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 czerwca 21:00
- Malanowski i partnerzy: Dobry dom (468) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 czerwca 21:30
- Malanowski i partnerzy: Strzała Amora (650) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 6:00
- Malanowski i partnerzy: Osiedle grozy (651) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 6:30
- Malanowski i partnerzy: Utracone piękno (652) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 7:00
- Malanowski i partnerzy: Zemsta na telefon (653) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 7:30
- Malanowski i partnerzy: W sidłach nałogu (469) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 20:00
- Malanowski i partnerzy: Zła wróżba (470) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 czerwca 20:30
