Malanowski i partnerzy: Sprawa dla zawodowców (578)

Malanowski i partnerzy: Sprawa dla zawodowców (578)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Oliwer Szarek dziękuje Malanowskiemu za wykonanie zlecenia. Sprawę rozwiązał niejaki Jacek. Bronisław jest zaskoczony, bo w jego agencji nie ma pracownika o tym imieniu. Musi złapać oszusta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Właściciel klubu ze striptizem, Oliwer Szarek dziękuje Malanowskiemu za wykonanie zlecenia. Sprawa, którą rozwiązał niejaki Jacek, dotyczyła kradzieży w jego lokalu. Bronisław jest zaskoczony, bo w jego agencji nie ma pracownika o tym imieniu, a inni nie zajmowali się nigdy podobną sprawą. Malanowski, Magda i Tomek postanawiają złapać fałszywego detektywa, zanim zaszkodzi reputacji biura. Szybko namierzają jego numer telefonu i jadą do niego do domu. Nie zostają wpuszczeni do środka. Tomek postanawia raz jeszcze porozmawiać z Szarkiem. Okazuje się, że jedna z pracujących w klubie dziewczyn zna Jacka, ale od chwili, w której rozwiązał sprawę kradzieży, nie ma z nim żadnego kontaktu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także