Malanowski i partnerzy: Podwójna gra (92)

Malanowski i partnerzy: Podwójna gra (92)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Szymon Jakubowski
W skrócie:Julita Szcześniak martwi się zniknięciem swojej przyrodniej siostry Ewy. Ojciec Julity zdaje się w ogóle tym nie przejmować. Julita podejrzewa, że coś wie, ale tę wiedzę ukrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 11 lipca
za 7 dni
19:30 Polsat 2

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Julita Szcześniak martwi się o swoją przyrodnią siostrę, Ewę. Dziewczyna zniknęła i nie można z nią nawiązać kontaktu. Tymczasem ojciec klientki zdaje się w ogóle nie przejmować zaginięciem Ewy. Julita podejrzewa, że może coś wiedzieć na ten temat, ale ukrywa przed nią tę wiedzę. Detektywi badają sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także