Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny związek (484)

Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny związek (484)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marcin Rozenek prosi o sprawdzenie Krzysztofa Sulimiaka, nowego partnera matki. Podejrzewa, że jest oszustem matrymonialnym. Tomek i Magda przystępują do obserwacji jego i jego znajomych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Marcin Rozenek prosi detektywów, by sprawdzili Krzysztofa Sulimiaka, nowego partnera jego matki Oktawii. Podejrzewa, że jest on oszustem matrymonialnym. Obserwując go, Tomek i Magda, są świadkami jego spotkania z Elizą Lesiniak. Kobieta daje mu pieniądze i prosi, by do niej wrócił. Wkrótce w jego rzeczach detektywi znajdują 50 gramów amfetaminy i dowód osobisty mężczyzny karanego za przestępstwa narkotykowe. Informują o wszystkim Oktawię. Okazuje się, że ta wiedziała o przeszłości Krzysztofa. Wychodzi także na jaw, że narkotyki wcale nie należą do niego...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także