Malanowski i partnerzy: Kłopotliwy sąsiad (582)

Malanowski i partnerzy: Kłopotliwy sąsiad (582)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do agencji przychodzą mieszkańcy podwarszawskiej wsi. Od pewnego czasu są zastraszani przez agresywnego sąsiada, Pawła. Ponieważ policja ignoruje problem, proszą o pomoc detektywów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do agencji przychodzą mieszkańcy podwarszawskiej wsi. Od pewnego czasu są zastraszani przez agresywnego sąsiada, Pawła. Ponieważ policja ignoruje problem, proszą o pomoc detektywów. Chcą zdobyć dowody na to, że krewki sąsiad zagraża ich bezpieczeństwu. Magda i Tomek, podając się za geodetów, rozpoczynają obserwacje. Już pierwszego dnia Paweł chce zaatakować Orlika. Przed popełnieniem głupstwa powstrzymuje go ciężarna siostra, Zyta. Przez trzy dni we wsi panuje spokój. Czwartego Pawła i jego siostrę zaczepiają młodzi chuligani, którymi dowodzi syn sołtysa, Janek. Dochodzi do bójki. Przerażona Zyta zaczyna rodzić. Detektywi odkrywają, że rodzeństwo od dawna jest prowokowane w ten sposób.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także