Malanowski i partnerzy: Feralna fotografia (579)

Malanowski i partnerzy: Feralna fotografia (579)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski rozmawia z Beatą. Kobieta martwi się o matkę, której drugi mąż jest kobieciarzem i brutalem. Magda i Tomek jadą pod podany przez Beatę adres. Okazuje się, że doszło do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski rozmawia z Beatą. Kobieta martwi się o matkę, Zuzannę, której drugi mąż, Adam, jest kobieciarzem i brutalem. Klientka agencji denerwuje się, bo mimo prób nie może dodzwonić się do domu i ma złe przeczucia. Magda i Tomek jadą pod podany przez Beatę adres. Pod budynkiem stoi grupka sąsiadów, którzy czekają na przyjazd policji. Gdy detektywi wchodzą do domu, zastają w nim Adama, który z pistoletem w ręku tuli ciało Zuzanny. Widząc ich, mężczyzna popełnia samobójstwo. Okazuje się, że Adam podejrzewał swoją żonę o romans. Zrozpaczona Beata chce, żeby detektywi znaleźli kochanka jej matki i dowiedzieli się prawdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także