Malanowski i partnerzy (795)

Malanowski i partnerzy (795)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura zgłasza się Rafał Kula, który potrzebuje pomocy w namierzeniu pewnego pedofila. Młodsza siostra klienta popełniła samobójstwo po tym, jak została zwabiona, a następnie wykorzystana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się Rafał Kula, który potrzebuje pomocy w namierzeniu pewnego pedofila. Młodsza siostra klienta popełniła samobójstwo po tym, jak została zwabiona, a następnie wykorzystana przez pedofila. Ania i Marek ustalają podejrzanego. Detektywom udaje się wciągnąć go w pułapkę, a następnie zatrzymać. Po kilku miesiącach Rafał trafia do szpitala po nieudanej próbie samobójczej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także