Malanowski i partnerzy (778)

Malanowski i partnerzy (778)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Podgórski, nauczyciel fizyki w jednym z warszawskich liceów, został oskarżany przez uczennicę o romans. Mężczyzna prosi Malanowskiego o pomoc, ponieważ Sandra twierdzi, że jest z nim w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Jarosław Podgórski, nauczyciel fizyki w jednym z warszawskich liceów, został oskarżany przez uczennicę o romans. Mężczyzna prosi Malanowskiego o pomoc, ponieważ nieletnia Sandra Matejczyk twierdzi, że jest z nim w ciąży. Rodzice uczniów domagają się usunięcia go ze szkoły. Na niekorzyść nauczyciela przemawia fakt, że jego małżonka jest zarazem jego byłą uczennicą. Kariera i małżeństwo Jarosława wiszą na włosku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także