Malanowski i partnerzy (766)

Malanowski i partnerzy (766)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klientka detektywów oskarża byłego szwagra o to, że zamordował jej siostrę i nastoletnią siostrzenicę. Zleca Malanowskiemu dostarczenie dowodów. Według niej motywem zbrodni była chęć przejęcia spadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Irena Rasiak oskarża byłego szwagra o to, że zamordował jej siostrę i nastoletnią siostrzenicę. Kobieta zleca Malanowskiemu, żeby dostarczył dowody na to, że Sławomir Brzozowski czyhał na spadek po żonie i córce, ponieważ jego gabinet dentystyczny jest na skraju bankructwa. Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że klientka miała romans z mężem siostry i być może chce się zemścić na kochliwym stomatologu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także