Malanowski i partnerzy (759)

Malanowski i partnerzy (759)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Osiemnastoletni Michał i Damian znikają bez śladu. Markowi udaje się namierzyć jednego z zaginionych. Twierdzi, że uczestniczyli w pewnej zabawie. Wkrótce policja znajduje ciało jego towarzysza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Osiemnastoletni Michał Szarlej i Damian Tyras znikają bez śladu. Rodzice jednego z nich wynajmują detektywów, żeby pomogli w poszukiwaniach. Po trzech dniach Markowi w końcu udaje się namierzyć jednego z zaginionych. Chłopak twierdzi, że wraz z Damianem uczestniczyli w zabawie, która polega na tym, że znika się na 72 godziny. Po tym czasie mieli się spotkać w ustalonym miejscu. Wkrótce policja znajduje ciało drugiego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także