Malanowski i partnerzy (748)

Malanowski i partnerzy (748)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ewelina Jemioł dowiedziała się od umierającej matki, kto jest jej biologicznym ojcem. Kobieta prosi Malanowskiego o odnalezienie rodzica. Detektywi odkrywają, że mężczyzna ożenił się ponownie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Ewelina Jemioł dowiedziała się od umierającej matki, kto jest jej biologicznym. Kobieta prosi Malanowskiego o odnalezienie rodzica. Detektywi odkrywają, że mężczyzna ożenił się ponownie i ma dorosłego syna, ale zniknął. Okazuje się, że Jerzy Marciniak sympatyzował z ruchami nacjonalistycznymi. Wychodzi również na jaw, że kupował broń. Śledczy muszą ustalić, co planował ojciec klientki i zapobiec tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także