Malanowski i partnerzy (705)

Malanowski i partnerzy (705)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski odbiera dziwny telefon. Młoda kobieta chce zamówić pizzę. Detektyw szybko orientuje się, że to nie pomyłka. Rozmówczyni jest w niebezpieczeństwie i usiłuje wezwać pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 24 grudnia
za 10 dni
8:30 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski odbiera dziwny telefon. Młoda kobieta chce zamówić pizzę. Detektyw szybko orientuje się, że to nie pomyłka. Rozmówczyni jest w niebezpieczeństwie i usiłuje wezwać pomoc. Tomek jedzie pod wskazany adres. Na miejscu zastaje wystraszoną studentkę Patrycję Chlebicką. Dziewczyna twierdzi, że od pewnego czasu prześladuje ją Adam Czech, który ma na jej punkcie obsesję. Śledczy zapewniają ochronę kobiecie i rozpoczynają poszukiwania stalkera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także