Malanowski i partnerzy (697)

Malanowski i partnerzy (697)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Izabela Surmacz podczas awantury zrzuciła ze schodów męża pijaka i sadystę. Została skazana i ma dozór policyjny. Na jej polecenie detektywi szukają jej 18-letniej córki, która nie wróciła do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 19 grudnia
za 14 dni
4:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Izabela Surmacz podczas awantury zrzuciła ze schodów męża pijaka i sadystę. Została skazana i ma dozór policyjny. Na jej polecenie detektywi szukają jej 18-letniej córki Oli, która nie wróciła do domu. Klienta jest przekonana, że za jej zniknięciem stoi agresywny partner. Śledczy podejrzewają, że klientka nie jest z nimi szczera. Wkrótce w biurze Malanowskiego zjawia się zapłakana Ola.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także