Malanowski i partnerzy (643)

Malanowski i partnerzy (643)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Jacek prosi detektywów o pomoc. Twierdzi, że jego była żona Patrycja zmusza ich kilkuletnią córkę Laurę do grania w serialu. Mężczyzna nie chce, aby tak mała dziewczynka pracowała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Rozwiedziony Jacek prosi detektywów o pomoc. Twierdzi, że jego była żona, Patrycja, zmusza ich kilkuletnią córkę, Laurę do grania w serialu. Mężczyzna nie chce, aby tak mała dziewczynka pracowała. Zamierza przejąć opiekę nad Laurą i zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Ludzie Malanowskiego obserwują Patrycję. Tymczasem Annie udaje się nawet porozmawiać z małą. Ku jej zdziwieniu Laura twierdzi, że boi się taty. Marek obserwuje ich klienta. Odkrywa, że mężczyźnie bardziej zależy na pieniądzach które zarabia Laura, niż na niej samej. Malanowski wypowiada umowę Jackowi. Kilka dni później Laura znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także