Malanowski i partnerzy (640)

Malanowski i partnerzy (640)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Adam prosi detektywów, aby sprawdzili, na co jego żona wydaje zaoszczędzone pieniądze. Podejrzewa, że pomaga swojemu bratu recydywiście. Okazuje się, że ma on dług u niebezpiecznych ludzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Adam prosi detektywów, aby sprawdzili, dlaczego jego żona zaczęła gromadzić pieniądze. Podejrzewa, że Iwona po raz kolejny pomaga Łukaszowi, swojemu bratu recydywiście. Marek obserwuje Łukasza i stwierdza, że mężczyzna jest dłużnikiem niebezpiecznych ludzi. Z kolei Ania śledzi Iwonę. Dociera za nią do mieszkania podejrzanego mężczyzny i widzi, jak żona klienta wręcza mu jakąś kopertę. Bronisław przekazuje te wiadomości Adamowi. Następnie Anna udaje się do mieszkania, które odwiedziła Iwona. Znajduje w nim gadżety erotyczne. W kalendarzu zauważa zapisane terminy kolejnych spotkań ze śledzoną przez nią kobietą. W międzyczasie Marek widzi, jak dwaj uzbrojeni w maczety bandyci napadają na Łukasza. Staje w jego obronie. Wdzięczny recydywista zapewnia go, że od dawna nie utrzymuje kontaktów z siostrą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także