Malanowski i partnerzy (624)

Malanowski i partnerzy (624)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Malanowskiego zgłasza się Bogdan Jarzębowski. Mężczyzna samotnie wychowuje dwójkę swoich dzieci. Ma problem z synem, Patrykiem. Szesnastolatek po śmierć matki bardzo się zmienił.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Bogdan Jarzębowski. Mężczyzna samotnie wychowuje dwójkę swoich dzieci. Do pomocy w domu zatrudnia gosposię. Dotknęła go straszna tragedia - żona zmarła przy porodzie trzeciego dziecka. Jakby tego było mało, najmłodszy syn zapadł na sepsę, a lekarzom nie udało się go uratować. Bogdan zrobi co w jego mocy, by chronić pozostałe dzieci. Ma jednak problem z najstarszym synem, Patrykiem. Szesnastolatek, który bardzo przeżył śmierć matki, bardzo się zmienił po tym wydarzeniu. Jest agresywny i wyzywa swoich opiekunów. Przerażony ojciec podejrzewa, że to z powodu narkotyków albo wpływu jakiejś sekty. Malanowski zgadza się obserwować nastolatka. Wysyła Marka, by ten udawała kolegę z pracy Jarzębowskiego i dyskretnie przeszukał pokój chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także