Malanowski i partnerzy (623)

Malanowski i partnerzy (623)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:U Malanowskiego zjawiają się rodzice zaginionej Katarzyny. Chcą się dowiedzieć o postępach śledztwa. W tym czasie Magda i Tomek rozpytują mieszkańców osiedla o dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

U Malanowskiego zjawiają się Krystyna i Marek Zachowiczowie, rodzice zaginionej Katarzyny. Chcą się dowiedzieć, czy poczyniono jakieś postępy w poszukiwaniach ich córki. Malanowski informuje ich, że ustalono ostatnie logowanie się telefonu zaginionej w dzielnicy willowej. W tym czasie Magda i Tomek rozpytują mieszkańców owej dzielnicy o Katarzynę. Jedna z kobiet, Patrycja Elbert, widziała poszukiwaną, gdy ta wchodziła do domu sąsiada, Piotra Kowalskiego. Oskarża mężczyznę o zdradzanie żony, Małgorzaty, i fizyczną przemoc wobec niej. Gdy Tomek sprawdza willę Kowalskiego, Magda kontaktuje się z przełożonym. Malanowski ustalił, że podejrzany do tej pory nie był karany. Nieoczekiwanie Kowalski wraca do swojego domu. Tomek obserwuje go z ukrycia. Widzi, jak mężczyzna wyciąga z bagażnika nieprzytomną, związaną dziewczynę. Natychmiast wkracza do akcji. Zatrzymany mężczyzna zostaje odwieziony na komisariat. Po przeszukaniu willi Kowalskiego policja i detektywi dokonują potwornego odkrycia...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także