Malanowski i partnerzy (568)

Malanowski i partnerzy (568)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski rozmawia z Mają Lutowską, zgwałconą przez zamaskowanego napastnika. Kobieta twierdzi, sprawcą jest dozorca z bloku. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma solidne alibi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski rozmawia z Mają Lutowską, zgwałconą przez zamaskowanego napastnika. Kobieta twierdzi, sprawcą jest Edward Domanik, dozorca z bloku, w którym mieszka. Detektywi ustalają, że mężczyzna zamontował ukryte kamery w łazienkach lokatorek, żeby je podglądać. Po przesłuchaniu Tomek odwozi kobietę do jej pizzerii. Wkrótce potem pod lokalem zjawia się dozorca. Cudem unika linczu. Przerażony przysięga, że nie jest gwałcicielem. Okazuje się, że ma solidne alibi. Wkrótce dochodzi do ataku na kolejną kobietę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także