Malanowski i partnerzy (370)

Malanowski i partnerzy (370)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Regina Jastrzębska martwi się o swego męża Wiktora, którego ktoś próbuje zastraszyć. Mąż zaczyna ją okłamywać. Tomek przeprowadza się do Jastrzębskich i ratuje Wiktora przed napastnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Regina Jastrzębska. Kobieta martwi się o swojego męża Wiktora, którego ktoś próbuje zastraszyć. Mężczyzna nie chce rozmawiać z żoną na ten temat. Zaczyna ją okłamywać. Ostatnio powiedział jej, że jedzie do kuzyna, pomóc mu w budowie domu. Tak naprawdę jednak wyjechał za granicę. Regina zastanawia się, co może być przyczyną takiego zachowania Wiktora. Ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza, a mąż podejmuje się każdej pracy, byle tylko zarobić na utrzymanie rodziny i gospodarstwa. Wkrótce Tomek przeprowadza się domu Jastrzębskich, by wyjaśnić sprawę. Niebawem ratuje Wiktora przed tajemniczym napastnikiem. Mężczyzna nie chce rozmawiać na temat napadu. Wyraźnie coś ukrywa...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także